Chcete být štíhlé jako filmové hvězdy? Zkuste neinvazivní liposukci

V dnešní době plné spěchu a stresu je těžké udržet si zdravé stravovací návyky a ještě k tomu i dokonalou postavu. I když trávíte dostatek času sportovními aktivitami a snažíte se co nejlépe dodržovat zdravý životní styl, může se vám stát, že tukové tkáně neubývá tak, jak jste si představovali. Pokud toužíte po rychlém výsledku bez zdravotních rizik, vyzkoušejte moderní metodu bezbolestné liposukce.

Co je liposukce 3. generace?

Jedná se o liposukci ultrazvukem, která se vyznačuje tím, že je naprosto bezbolestná a vy můžete vidět výsledek již po první aplikaci. Metoda neinvazivní liposukce využívá vakua a ultrazvukových vln, které nabourávají tukovou tkáň a odbouraný tuk se poté odplaví z těla lymfatickým systémem a močí. Při ošetření nedochází k poškození pokožky a díky použití vakua je liposukce ultrazvukem maximálně přesná. Navíc ihned po skončení přibližně čtyřicetiminutové kúry můžete okamžitě pokračovat v běžném dni. Neinvazivní liposukce je určena všem věkovým kategoriím a mohou ji využít jak ženy, tak i muži.

jak bezbolestná liposukce probíhá?

Pokud chcete, aby měla liposukce 3. generace maximální účinek, dodržujte pitný režim před i po ošetření. Po označení problémových partií ošetřovatelka nanese gel a za použití speciálního přístroje provede bezbolestnou liposukci. Poté následuje drenáž, která napomůže odplavení odbouraného tuku. Po kavitaci je doporučeno nasadit vyšší fyzickou aktivitu a i nadále vypít minimálně 2 litry vody denně. Ošetření se doporučuje opakovat po 7 – 10 dnech.

Komu kavitace není určena

Neinvazivní liposukci by se měli vyhýbat těhotné a menstruující ženy, osoby se srdečním nebo kožním onemocněním, lidé s vysokým cholesterolem či cukrovkou. Před ošetřením se vždy poraďte s personálem.

Be Sociable, Share!

1 komentář u „Chcete být štíhlé jako filmové hvězdy? Zkuste neinvazivní liposukci

  1. Liposukce

    Zas tak růžově bych to neviděla. Neinvazivní liposukce prokazuje sice výsledky ( na vlastní kůži jsem několik z nich vyzkoušela a mohu říct, že po několika „návštěvách“ je kůže vypnutější a celulitida méně viditelná) ale srovnat se s klasickou liposukci nemůže. Bez zdravého stravování a pohybu s neinvazivní liposukci prostě nezhubnete. Navíc na rozdíl od klasické se u neinvazivní kila rychleji „vracejí“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>