Gary Winick: Muž, který stojí za Džunglí rtěnek

Lipstick jungle patří do kategorie seriálů o úspěšných ženách a je primárně určen také právě pro ženy. Kdo by si nezamiloval dramatické osudy hlavních hrdinek, které dokonale doplňují elegantní kostýmky, dámské boty a neodolatelné doplňky, nad kterými zaplesá snad každé ženské srdce. O to překvapivější je fakt, že za vším (jako vždy) stojí muž. Oním osamělým vlkem je režisér seriálu Džungle rtěnek, Gary Winick.

Gary, který se narodil 1. Ledna 1961, přitom není typicky seriálovým režisérem. V jeho filmografii se skví spíše snímky jako vtipem a schválnostmi nabitá Válka nevěst, love-story Dopisy pro Julii či komedie Přes noc třicítkou. Kromě romantických snímků si Gary Winick troufá i na filmy pro děti, nelze tedy nezmínit úspěšný film Šarlotina pavučinka, jehož námět se, stejně jako u Lipstick jungle, zakládá na velice populární knize.

Zdroj: www.nydailynews.com

Winick si potrpí na výběr kvalitních herců a do svých filmů obsazuje jen ty nejlepší z nejlepších. To nedokazuje jen obsazení Džungle rtěnek, kde září trio ve složení z hereček Brooke Shields, Kim Raver a Lindsay Price. Ve Válce nevěst padl výběr na populární Anne Hathaway a Kate Hudson, v Šarlotině pavučince si nelze nevšimnout snad nejznámější dětské herečky Dakoty Fanning a pro film Přes noc třicítkou padl výběr na Jennifer Garner známou například z hlavní role Elektry.

Pokud se vám stýská po stejném rukopisu, který provází celý seriál Lipstick jungle, není nic jednoduššího než se podívat na jeden z mnoha filmů Garyho Winicka.

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>