Inspiruj se módou z Džungle rtěnek!

Podobně jako starší bratr Džungle rtěnek – Sex ve městě, se ani mladší přírůstek do seriálového světa neobejde bez přehlídky toho nejlepšího a nejnovějšího z přehlídkových mol a výkladních skříní slavných návrhářů. V jednom ohledu se ale od Sexu ve městě Džungle rtěnek výrazně liší. Stejně jako příběh a hrdinky, ani šatníky představitelek hlavních rolí se nedají tak snadno srovnávat. Zatímco v Sexu ve městě se Carrie každou chvíli vyšvihla s neodolatelně střeleným a občas až trochu šíleným modelem,  Džungle rtěnek je v tomto ohledu mnohem zásadovější a drží se spíše elegance a zaručeného vkusu.

Pokud však toužíte po módních zajímavostech a nečekaných variacích, nezoufejte. V Džungli rtěnek má módu pod palcem Victory, která na ní má dokonce založenou živnost. Právě proto se od ní tak nějak čeká o drobet více kreativity než od Nico a Wendy. Ty na rozdíl od Victory pracují, nebo dokonce řídí velké společnosti, takže se na nich můžeme kochat hlavně kostýmkem tisíckrát jinak s použitím hlavně šedé, černé a dalších decentních barev. Na druhou stranu vše patří mezi opravdovou špičku módních prvků, a tak se směle inspirujme. Například dámské lodičky hlavní hrdinky vypadaly v epizodě 10 fantasticky.

Čeho si ale v Džungli rtěnek užijeme dosyta, jsou plesovky. Jelikož všechny tři hlavní hrdinky patří mezi pravou americkou „šlechtu“ večírky mezi milionáři jsou jejich denním, tedy spíše nočním chlebem. Proto nás čekají desítky třpytivých šatů, neodolatelných doplňků a samozřejmě spoustu luxusních bot, kabelek a všeho, co k takovému správnému snobskému večírku patří. V tomto ohledu Džungle rtěnek mírně převyšuje Sex ve městě, který se specializoval hlavně na denní módů a občas se v epizodě mihly koktejlky.

Pro opravdu nezdolné milovnice a obdivovatelky modelů hlavních hrdinek seriálů se také naskýtá jedinečná možnost. Oficiální web Džungle rtěnek totiž nabízí opravdu ojedinělou možnost nahlédnout do šatníku jednotlivých epizod. Naprosto tě dostal kostýmek a doplňky z minulé epizody? Stačí si najít web seriálu a jednoduše si najít, co že to měla herečka vlastně na sobě.

Internetové stránky Lipstick Jungle

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>