O seriálu

Další osobitý americký seriál z pera autorky oblíbeného Sexu ve městě, která se proslavila svými poutavými příběhy o silných a nezávislých ženách, které se nebojí otevřeně nejen mluvit, ale i jednat. Takové jsou i tři hlavní hrdinky seriálu Džungle rtěnek (Lipstick jungle). Děj je zasazen do dnešního new yorku a sleduje osudy tří přítelkyň, které jsou zařazeny mezi padesát nejvlivnějších žen v NY.

Jejich životy však neobsahují jen přepych a pohodlí, ale musí se potýkat s mnoha problémy ve vztazích jak partnerských, tak i rodinných, mají na starost svou kariéru a často i celé firmy. Stejnojmenná kniha spisovatelky Candance Bushnell se věnuje podobné tematice jako již zmíněný Sex ve městě, který získal srdce milionů příznivkyň a obdivovatelek.

První hrdinkou je Nico O’Neilly (Kim Raver), vydavatelka populárního časopisu Bonfire. Jedna z jejích nejlepších kamarádek je Healy (Brooke Shields), která zastává vysokou funkci ve filmovém průmyslu. Posledním členem dámského trojlístku Victory Ford (Lindsay Price), samostatná návrhářka, jež se snaží dobýt nejen New York, ale i celý svět.

Sledujte osudy přítelkyň, které si říkají vše a staví se čelem ke každé překážce. Poznejte svět newyorkské smetánky a útrapy s ní spojené. Každá z hrdinek má sice život, jaký bychom jí mohli závidět, ale zároveň čelí svému vlastnímu problému, který se snaží vyřešit a ne vždy je to snadné. Pokud tě zaujal dnes již kultovní Sex ve městě, Džungle rtěnek ti rozhodně nesmí ujít!

Režisér: Gary Winick

Rok vzniku: 2008

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>