Postavy a herci

Lindsday Price


nar. 6. 12. 1976

Herečka, která se narodila 6. 12. 1976, není v seriálech žádným nováčkem. Jejím debutem byla série All my children a svým výkonem veřejnost natolik nadchla, že byla po dva roky nominována na cenu pro mladé umělce. I přes pár rolí v několika filmech zůstává půvabná Lindsday seriálům věrná, zmiňme například soap operu Báječní a bohatí. Pokud vám přijde povědomá, může za to pravděpodobně její účinkování v trháku Beverly Hills 90210, kde si zahrála grafickou designérku v novinách.

Momentálně se na obrazovce objevuje poměrně hojně díky hned několika seriálům, a to populárnímu How I Met Your Morher nebo Pepper Dennis. Nejnovější projekt – Lipstick jungle – produkuje BBC a stihl zaujmout pevné místo nejen na internetu, ale i v televizi.

Ve vztazích Lindsday Price tápe podobně jako v Džungli rtěnek. Má za sebou jeden rozvod se spisovatelem a producentem Shawnem Millerem, dnes už je však opět šťastně zadaná, momentálně chodí se svým hereckým kolegou ze seriálu How I Met Your Mother, Joshem Radnorem. Pokud se jedná o její koníčky, i v tomto ohledu zůstává poměrně věrná své seriálové postavě. Patří mezi ně hlavně malování, poezie, keramika nebo výroba šperků. Je vidět, že Lindsday zkrátka uměleckého ducha nezapře.

Kim Raver


nar. 15. 3. 1969

Ani neodolatelná blondýnka, představitelka Nico, není žádným hereckým nováčkem. Její první větší rolí bylo účinkování v kanadském seriálu Sezame, otevři se. Kim bylo pouhých šest let, ale právě dětský pořad položil základy jejímu budoucímu úspěchu.

Následovalo několik drobných rolí v reklamách a divadlech, mohli jsme si jí všimnout v sérii Právo a pořádek, Kim se mihla také v oblíbeném britském seriálu Všichni starostovi muži.

Převrat v její kariéře ovšem přišel až v roce 1999, kdy se Kim podílela na kasovním trháku Třetí hlídka. Rolí sympatické záchranářky si získala srdce milionů diváků a nepřišla o ně ani po přechodu na projekt 24 hodin, kde si Kim zahrála přítelkyni hlavního hrdiny Jacka Bauera. Jeho první série slavila podobný úspěch jako Třetí hlídka, a tak zajistila Kim značnou popularitu.

Právě díky ní brzy přišla nabídka na roli ve známém filmu Noc v muzeu a o dva roky později získala Kim Raver příležitost zahrát si úspěšnou vydavatelku časopisu Bonfire v ambiciózním seriálu Džungle rtěnek.

Kim Raver, která letos oslavila své čtyřicáté první narozeniny, žije ve stejném městě, jako její seriálové já, Nico, a to v New Yorku. V roce 2000 se vdala za francouzského filmaře Manu Boyera, se kterým má dva syny.

Brooke Shields


nar. 31. 5. 1965

Právě seriálová Haley platí v herecké trojici za nejprotřelejší a nejzkušenější profesionálku. Brooke Shields, která má kořeny v italské šlechtě, už ve čtrnácti letech vstoupila s obrovským úspěchem do světa modelingu a stala téměř přes noc hvězdou. Do povědomí veřejnosti vstoupila hlavně díky faktu, že se stala nejmladší modelkou na obálce časopisu Vogue a kontroverzním reklamám na džíny. Korunu svému renomé odvážná Brooke nasadila rolí ve filmu Modrá laguna. Ten pobuřoval hlavně erotickými scénami mezi hlavními mladými hrdiny a myšlenkou incestu.

I přesto se Brooke stala miláčkem diváků a několikrát za sebou získala People’s Choice Award. Největším úspěchem známé herečky bylo pravděpodobně účinkování v sitcomu Správná Suzan, který si okamžitě získal velkou oblibu a na obrazovce se udržel celé čtyři roky. Díky němu se Brook může chlubit dvěma nominacemi na Zlatý glóbus.

Jelikož si úspěšná herečka vysloužila v Holywoodu poměrně jistou pozici, účinkovala jako host například v seriálu Přátelé, roku 2005 přijala pozvání do show Oprah Winfrey. Právě tam se celému světu svěřila s těžkým obdobím poporodních depresí, kdy si dokonce chtěla sáhnout na život. O svých zážitcích sepsala knihu Začalo pršet.

Během své herecké kariéry Brook vydatně plnila stránky mnoha bulvárních časopisů, byla totiž vyhlášenou svůdnicí známých osobností. Její náručí prošly celebrity typu Johna F. Kennedyho jr., monackého prince Alberta, George Michaela, neutekl jí dokonce ani Michael Jackson. Dva roky byla provdaná za superstar tenisového kurtu Andre Agassiho, od roku 2001 však šťastně žije s televizním autorem Chrisem Henchym, se kterým má dvě dcery, Rowan Frances a  Grier Hammond.

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>