Přibližte se svým idolům: Čtyřicítka neznamená konec sex-appealu

HubnutíVypadat dobře. Vypadat mladší. Být perfektní za každých okolností. S přibývajícími jary stojí tyhle cíle stále víc a víc úsilí každou z nás. Ačkoliv zdravá strava, pohyb a kosmetika dokážou hodně, nejsou všemocné. Nejsnazší řešení? Povolat na pomoc plastického chirurga.

Dokonalost (takřka) bez práce

Řekněme si to upřímně, plastická chirurgie dokáže zázraky. Dokáže vyšvihnout naše sebevědomí až do nebes, dokáže nám vrátit skvělý pocit z nás samých. Už nás tolik jako dřív netáhne zvětšení prsou nebo plastika nosu. Smířili jsme se s tím, co nám příroda nadělila, ale bojujeme s časem.

ŇadraJak tedy vypadat mladší?

  • Plastika očních víček: Tukové váčky a přebytečná kůže okolo očí dodávají tváři zbytečně unavený a uštvaný vzhled. Bez nich vám muži budou hádat i o dekádu méně.
  • Odsátí tuku: Liposukce vás zbaví přebytečných tukových zásob, které se prostě nechtějí rozpustit ani po těch nejlepších dietách. Pro dámy, které se obávají chirurgických zákroků, existuje i varianta bezbolestné liposukce. Výsledek se sice dostaví až po několika sezeních, ale za to k němu dojdete šetrnější cestou.
  • Operace břišní stěny: Po porodu může u matek nastat rozestup přímých břišních svalů. Kvůli tomu se pak pro mnoho žen stává ploché bříško nedostižným snem. Stačí ale jedno ošetření u plastického chirurga a můžete zase nosit upnuté šaty.
  • Modelace prsou: Gravitace je mrcha, víme to všechny. Plastická chirurgie s ní ale dokáže bojovat. Prsa si zachovají přirozený vzhled, a zároveň vypadají pevnější a mladistvější.

Nejhezčí prsa? Z Prahy

Jestliže se pro některý ze zákroků estetické chirurgie rozhodnete, dobře si rozmyslete, do čích rukou svou tělesnou schránku svěříte. Průzkumy ukazují, že česká plastická chirurgie uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Nemusíte proto odjíždět za krásou na Západ.

Raději ale volte některé z osvědčených lékařských pracovišť. Špičkové kliniky plastické chirurgie najdete převážně v Praze. Na konkrétní reference se zeptejte mezi svými kamarádkami. Plastická a estetická chirurgie přeci nejsou žádná ostuda.

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>