Stýská se vám po hrdinkách z Džungle rtěnek?

Každý fanoušek našeho oblíbeného seriálu jistě zpozoroval, že z televizní obrazovky zmizely středeční ostrůvky módy, vtipu a složitých vztahů. Série skončila a není na co koukat. Někdo absenci Džungle rtěnek řeší koukáním a staré díly, jiný se nemůže dočkat pokračování. Na to si však zřejmě budeme muset chvíli počkat, co ale dělat, když zkrátka nemůžete nečinně sedět a čekat?

Existuje ale i jiná cesta, jak se dostat k představitelkám hlavních rolí v Džungli rtěnek. Například Brooke Shields můžete vidět v novém filmu Chlupatá odplata. Naše oblíbenkyně si v rodinné komedii zahrála trochu rozmazlenou a nafintěnou manželku hlavního hrdiny. Ač film nepatří zrovna do zlatého fondu kinematografie a představuje spíš lehkou oddychovku, Brooke je jako vždy elegantní a naprosto okouzlující, přesně tak, jak ji známe z Džungle rtěnek. Ze seriálové trojice přítelkyň je právě Brooke ta nejaktivnější, alespoň co se filmové kariéry týče. Během letošního roku ji budeme moci vidět ještě v jednom filmu, a to v historickém snímku Castrova dcera.

Pokud patříte mezi příznivkyně Lindsday Price, nebo Kim Raver, budete čelit horšímu problému. Nezbude vám, než se podívat na nějaké ze starších seriálů, ve kterém účinkovaly. Například Lindsday Price můžete najít jako neodolatelnou čarodějku v poměrně úspěšném a dobře hodnoceném seriálu Eastwick. Za Kim Raver budete muset vyrazit dále do historie. Srdce fanoušků si získala v seriálu chirurgové, nebo velice populární sérii 24 hodin.

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>