Už máte novou trendy kabelku na léto?

kabelkaTaké se těšíte na nákupy letních šatiček, korálků, sandál a představujete si samy sebe, jak se vyhříváte na slunci? K dokonalému outfitu však neodmyslitelně patří i skvělá kabelka. A výtečnou zprávou je, že ať jste příznivkyní obřích kabelí, nebo minikabelek, všechny si v nabídce 2014 najdete tu svou!

Jakou kabelku vybrat?

Než si koupíte kabelku, musíte vědět, k čemu ji budete nosit. Samozřejmě, můžete zvolit i opačný postup, ale v tom případě hrozí, že vám bude kabelka ležet dlouho schovaná na dně skříně a čekat na svůj okamžik, zvláště bude-li mít nějakou neobvyklou barvu, nebo extravaganci.

Přehled kabelek a jejich největší nabídka je zaručeně tady, na internetu.

K čemu kabelku potřebujete?

Maxišaty a květované overaly, které se letos budou opět nosit, vybízí k velkým, slaměným nebo přírodním lněným kabelám. Plážové tašky se k nim také náramně hodí. Vyberete-li slaměnou, zvolte k ní i podobný klobouk a jen jednoduché žabky, nebo sandálky.

K minišatům s mírným nařasením v pase, které jsou letos skutečným hitem, se naopak hodí jen něco decentního, nenápadného. Postačí menší kabelka do ruky, která se nebude s šaty „bít“.

Evergreenem jsou kabelky s dlouhým uchem, které se nosí buď ležérně křížem přes prsa, nebo jen tak přes rameno. Jejich bohatá nabídka zahrnuje pestré i jednobarevné kousky v různých tvarech. Zvolíte-li jemnější potisk, budete romantická, kožené kabelky naopak dodají na eleganci.

Inspirovat se můžete na internetových stránkách www.fancy.sk, kde najdete nejen kabelky společenské, do práce, praktické k dětem, tedy velké a prostorné, ale také přehledné a kufříkově řešené. Pořiďte si kabelku, která vám udělá radost, ulahodí vašemu stylu a hlavně rozzáří celý váš outfit.

PS.: Víte, která barva je barvou letošního roku? Všechny odstíny fialově-růžové.

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>